۸ نشانه حضور در جاده موفقیت!

موفقیت
8 نشانه حضور در جاده موفقیت!Reviewed by گروه کپسول انرژی on Aug 3Rating: 5.08 نشانه حضور در جاده موفقیت!دلیل ما در این مقاله به شما نشانه هایی را نشان میدهیم که با داشتن این نشانه ها مطمئن می شوید که در مسیر جاده موفقیت قرار گرفته اید یا خیر؟

۸ نشانه حضور در جاده موفقیت!

ممکنه همیشه به این فکر کنید که:

 •  آیا به اهدافتون میرسید یا خیر؟
 •  آیا میتوانید زندگی رویایی خودتان را بسازید؟
 • آیا تلاش های شما ارزشمند هستند؟

وقتی از پس چالشی بر میایید و یک قدم به عقب برمی گردید باورش سخت است که بیشتر از آنچه که میخواستید دریافت کردید. با این حال گاهی اوقات سرعت پیشرفت بسیار کند می شود و انسان ممکن است نا امید شود. به همین دلیل ما در این مقاله به شما نشانه هایی را نشان میدهیم که با داشتن این نشانه ها مطمئن می شوید که در مسیر جاده موفقیت قرار گرفته اید یا خیر؟ به لیست زیر نگاهی بیندازید و احتمالا کشف میکنید که مواد تشکیل دهنده موفقیت و خوشبختی را همین حالا دارید.

اگر ویژگی های زیر را دارید مطمئن باشید در جاده موفقیت قرار گرفته اید.

۱.شما آنچه را در زندگیتان میخواهید را میشناسید

شما نمیتوانید جایی برسید مگر اینکه بدانید مقصدتان کجاست. موفق ترین افراد در کره زمین دقیقا می دانند به کجا می روند و مقصدشان را به خوبی میشناسند. این افراد اهداف اصلی و ارزش های کلیدی خودشان را به خوبی مشخص کرده اند. اگر مطمئن نیستید که چه چیزی در زندگی میخواهید، چند ساعت وقت بگذارید تا با یک قلم و کاغذ نقشه راه زندگیان را بکشید. برای این کار به مقاله ۳۰+۱ سوال برای یافتن شور اشتیاق شما را بخوانید و تمرین های آن را به صورت جدی انجام دهید.

۲.همیشه دنبال پیشرفت هستید

افراد استثنایی نمیتوانند حس کنجکاوی خودشان را سرکوب کنند. آنها همیشه به دنبال رقابت برای بهتر شدن هستند و بزرگترین رقیب خودشان را هر روز صبح در آینه نگاه میکنند و برای رکورد شکنی خودشان تمام تلاششان را می کنند. اگر به دنبال پیشرفت شخصی نیستید بدانید در حال از بین رفتن و هدر دادن استعدادتان هستید و ریسک شکست را می پذیرید.

۳.از شکست های خود درس می گیرید.

اگر توانایی نگاه صادقانه و بدون تعصب را به شکست هایتان دارید و از آن ها تجربیات زیادی کسب می کنید، بدانید در جاده موفقیت قرار گرفته اید پذیرش اشتباهات زندگی درس هایی به شما می دهد که با آن ها می توانید آینده روشنی برای خود بسازید. پیروزی ممکن است بسیار شیرین باشد اما شکست بهترین معلم است.

کسانی که از شکست های خود درس می گیرند، پیشرفت سریع را در آغوش گرفته اند.

8 نشانه حضور در جاده موفقیت!

۴.شما میتوانید به هر آن چیزی که در اولویت هایتان نیست نه بگویید.

افراد موفق در مسیر جاده موفقیت، به شدت آگاه هستند که مدت زمان زندگی در کره زمین برای آنها بسیار کم است و طول عمر محدودی دارند. این بدین معناست که روی وظایف و اولویت های خودشان تمرکز می کنند و زمان کافی برای تفریح و آسایش خودشان در نظر می گیرند. به خودتان اجازه ندهید زمان خود را برای کارها و افراد بیهوده که هیچ تاثیری بر زندگی شما ندارند هدر دهید. کسانی که میدانند چگونه “نه” بگویند همیشه فضای بیشتری برای زندگیشان دارند.

۵.توانایی مثبت ماندن را دارید.

داشتن یک ذهن مثبت یکی از ارزشمند ترین دارایی های انسان است. جالب اینجاست که داشتن یک ذهن مثبت و توسعه آن کاملا رایگان است! البته ، برای اتخاذ بهترین رویکرد برای به دست آوردن زندگی مثبت تر و خوشایند زمان لازم است. با این حال داشتن یک ذهن مثبت در هنگام مواجهه با بدترین شرایط زندگی بسیار حیاتی است و ما را در جاده موفقیت نگاه میدارد.

۶.شما به این که دیگران در باره شما چه فکری می کنند توجه نمی کنید.

سوال پرسیدن و نظر خواستن از دوستان و فامیل تمرین بسیار ارزشمندی برای تصمیم گیریست زیرا دیدگاهها و ایده های جدید به ذهن می رسد . با این حال افراد موفق به اندازه کافی اعتماد و ایمان به تصمیمات خود دارند و اجازه نمی دهند بعد از تصمیم گیری دیگران دخالت کنند و نظرات دیگران برایشان مهم نیست و همین امر باعث می شود تا مسیر های جدیدی را ایجاد کنند و در زمینه خود نوآور باشند.

۷.شما از پیشرفت های کوچک خود نیز آگاه هستید.

افرادی که به جایگاههای فوق العاده رسیده اند به شما می گویند جشن برای پیروزی های جزیی همانند تلاش برای نتیجه نهایی است. اگر می خواهید سطح انگیزه خود را افزایش دهید و مقیاس های جدیدی برای زندگی خود تعیین کنید بزرگترین اهداف خود را به هدفهای کوچک خرد کنید و هر نقطه عطف را جشن بگیرید.

۸.شما با اعتماد به نفس هستید اما متکبر نیستید.

یکی از صفات انسانی که در طول تاریخ آن را بد دانسته اند تکبر است.

بسیار مثبت بودن و داشتن اعتماد به نفس بالا بسیار حیاتی است. افراد با اعتماد به نفس خواسته هایشان را به دقت شناسایی می کنند و برای رسیدن به آنها بسیار تلاش میکنند. با این حال بسیار برایشان اهمیت دارد که در این راه دیگران را در آغوش موفقیت خود بکشانند و همه را در موفقیت خود شریک بدانند. نگرش خودخواهانه و متکبرانه بسیار مضر است، به این معنی که شما تمایلی به پذیرش و یادگیری اشتباهات خود نداشته باشید و خودتان و اشتباهاتتان را بسیار درست بدانید.

نگران نباشید اگر همه ۸ ویژگی را نداشته باشید. برای به دست آوردن این ۸ ویژگی زمان و همچنین بلوغ و تجربه کافی لازم است. با این حال شما با مطالعه مقالات و یا کتاب خواندن و ساده تر از آن گوش دادن به کتاب صوتی میتوانید برای به دست آوردن این ۸ ویژگی تلاش کنید. از خودتان بپرسید پیام هایی که در روز به خودتان ارسال میکنید ،از ذهنیتهایی که در بالا ذکر شد پشتیبانی میکند یا خیر؟ ممکن است زمان ببرد تا به این اعتماد به نفس برسید عجله نکنید هر روز ارتعاشات مثبت در ذهن خود ایجاد کنید. ما برای این کار ارتعاشات موفقیت را به صورت کتاب صوتی موفقیت در اختیارتان گذاشته ایم.

 


4 دیدگاه برای “۸ نشانه حضور در جاده موفقیت!

 1. Aliafsoon گفته:

  مقاله ۸ نشانه حضور در جاده موفقیت فوق العاده بود

 2. hasanyar2 گفته:

  خیلی از مجموعتون لذت بردم انشالله به زودی همه به اهدافشون برسند

  • مدیر سایت گفته:

   مرسی از لطف فراوانتون باعث افتخار ماست که میتونیم به جامعمون کمک کنیم.
   دوستدار شما
   گروه کپسول انرژی<۳

 3. مهدی فکوری گفته:

  اگر به موارد بالا فاکتور کسب دانش و مهارت و بکارگیری فنون انجام بهینه کار را هم اضافه میکردید ، مقاله تکمیل تر میشد.مهارت انجام کار در سطح عالی مکمل فضایل اخلاقی ذکر شده در مقاله فوق هست که لازمه حتما لحاظ شود.با تشکر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *