چرا کپسول انرژی  راه اندازی شد؟

یک مشکل بزرگ در بخش آموزش

همه ما به مدرسه و دانشگاه رفتیم و دانش یادگرفتیم و خیلی هامونم که چیزی یاد نگرفتیم، فقط رفتیم و اومدیم، ولی در هیچ کدوم از این مقاطع به ما آموزشی برای استفاده از آموخته هامون داده نشد. بسیاری از مهارت هایی که برای رشد در اجتماع و پیشرفت اساسی است ،از سیستم های آموزشی ایران نادیده گرفته شده .

مهارتهایی مانند مذاکره(تا حالا بهتون یاد دادن چطوری افراد رو قانع کنید؟)، مدیریت زمان، برنامه ریزی، رهبری و مدیریت افراد، مسئولیت پذیری، تصمیم گیری، ارتباطات، دانش پول(مثلا کسی به ما یاد نداد چطوری پول خرج کنیم و پس انداز کنیم) و در نهایت راه اندازی کسب و کارو… که مهم تر از دانش تئوری است.

حالا تصور کنید شما این مهارت ها را در کنار تخصص های دانشگاهی داشته باشید اونوقته که میتونید حتی کسب و کار خودتون رو راه اندازی کنید از این جمله نترسید ما اینجاییم که به شما کمک کنیم تا این مهارت ها رو تا رسیدن به اهدافتون در اختیارتون بزاریم.

با پیشرفت جوامع و پیچیدگی روابط بین انسان ها، جوامع نیاز به آموزش ها و تخصص های مختلفی دارند، که هزینه و زمان زیادی باید صرف آن کنند. با  کپسول های صوتی با استانداردهای نوین آموزشی توسط گروه کپسول انرژی انقلابی در آموزش شکل گرفته است.

در وبسایت کپسول انرژی به شما آموزش هایی داده خواهد شد که به جای تئوری های موجود در تمامی کتاب ها، با تجربیات کارآفرینان و افراد سر شناس روبه رو می شوید و با واقعیت بازار کار ایران آشنا خواهید شد.

آرمان گروه کپسول انرژی چیست؟

ما اينجاييم تا به شما مهارت هايى را آموزش دهيم تا به طور وسيع سبك زندگى شما را تغيير و بهبود ببخشيم.
ما شما را تمرين خواهيم داد تا مسوليت زندگتان را بر عهده بگيريد و به شما انگيزه ميدهيم تا هدف ها و روياهاتون رو عملى كنيد.
ما بر این باوریم که تجربه افراد در حوزه های مختلف کاری، میتواند چراغ راهی برای راه اندازی و ورود به آن حرفه باشد. ما با استفاده از آموزش های نوین این تجربیات را در اختیار شما میگذاریم.

ما برای کمک و انرژی دادن به جامعه ایرانی آمده ایم و معتقدیم موفقیت ایران به موفقیت تک تک اعضای جامعه وابسته است.

ما که هستیم؟

ما جمعی از کار آفرینان و تعدادی از دانشجویان دانشگاههای معتبر ایران و جهان آمده ایم تا راه و رسم آموزش را تغییر دهیم و فضای خالی آموزش را پر کنیم.

دوستون داریم

با ما در ارتباط باشید