۷کاری که کارآفرینان قبل از ۷ صبح انجام می دهند

7کاری که کارآفرینان قبل از 7 صبح انجام می دهندReviewed by گروه کپسول انرژی on Jul 6Rating: 5.0رسیدن به موفقیت همیشه زمان بر است،این دلیل خوبی برای زود بیدار شدن موفق هاست. 7کاری که کارآفرینان قبل از 7 صبح انجام میدهند

رسیدن به موفقیت همیشه زمان بر است،این دلیل خوبی برای زود بیدار شدن موفق هاست.

کارآفرینان گونه خاصی از مردم هستند.

ما کارآفرین ها دوست داریم کارها را به روش خودمان پیش ببریم و برای وسواس های جذابمان شناخته شده ایم. اما دلیل خوبی برای این وسواس ها داریم. عادت ها به ما کمک می کنند تا به اهدافمان برسیم، به ما انگیزه میدهند، از اتلاف وقت جلوگیری میکنند و در تمام جنبه های زندگی ما را پیشرفت می دهند.

شاید، یکی از مهم ترین عادت های یک کار آفرین عادت های صبح گاهی آن است. خودمونیم، اگر قدممان را اول صبح اشتباه برداریم، چطور میتوانیم در طول روز خلاق ،با انگیزه و متمرکز به کارمان ادامه دهیم؟

برای این که مطمئن شوید اول صبحتان را درست شروع کردید،در این مقاله به ۷ عادت کار آفرینان که قبل از ۷ صبح انجام میدهند توجه کنید.

۱. کارآفرینان یک برنامه برای سحر خیزیشان دارند.

کارآفرینان موفق مانند ریچارد برانسون به درخشش در اول صبح معروفند.

“من همیشه یک سحر خیز بودم و هستم .برای داشتن یک چشم انداز مثبت و بدن سالم داشتن سحر خیز بودن یک عادت است که شما باید روی آن حسابی کار کنید. در ۵۰ سال گذشته که کسب و کارهای متعدد ایجاد کرده ام این را یاد گرفتم که هر چه زود تر بیدار شوم بیشتر میتوانم در طول روز به دست بیاورم و همچنین در زندگی” .( مدیرعامل مجموعه شرکت های ویرجین)

وقتی قبل از ۷ صبح بیدار شوید. وقت این را پیدا میکنید، تا چکیده خبرها را مطالعه کنید، افکارتان را نظم بدهید، یا ورزش کنید. این باعث می شود که از با عجله حاضر شدن، دیر رسیدن و در ترافیک گیر کردن جلوگیری کنید.

زود بیدار شدن به معنی اینه که ساعتتان را برای به تعویق انداختن  و دیرتر بیدار شدن چند بار کوک نکنید(در بهترین حالت ۷ الی ۹ ساعت در روز). سحر خیزی و خواب کامل مزایای بسیار زیادی دارد مانند: حافظه قوی،یادگیری سریع، خلاقیت بالا وحال خوب، حتی میتواند باعث جلوگیری از تصمیمات ریسکیِ خطرناک در تجارت می شود، کاهش استرس ، کاهش چربی ها و همچنین افزایش حجم عضلات، البته اگر برای موفقیتتان ورزش را حیاتی بدانید.

۲.از گوشی خود دوری کنید.

یکی از ۷کاری که کارآفرینان قبل از ۷ صبح انجام می دهند ، اجتناب از استفاده از گوشی در صبح است.

شاید دیوانگی به نظر بیاد،اما دوتا دلیل عالی برای استفاده نکردن از گوشی در ابتدای روز داریم.

اول، درکنار خود قرار دادن گوشی در هنگام شب میتواند خوابتان را به دلیل خاموش روشن شدن نور صفحه و همچنین نوتیفیکیشن های نرم افزارهای مختلف که ،ماشالله کم هم نیستن، تحت تاثیر قرار دهد.

دوم،شیرجه زدن در صندوق های ورودی ایمیل ها و همچنین تلگرام و…. میتواند خیلی استرس زا باشد و همچنین تمرکز شما را از رسیدن به خواسته هایتان بربایند. به جای اولویت بندی اهدافتان در ابتدای روز، خواندن ایمیل یکی از مشتریان ناراضی خیلی خوب نیست و بهترین راه شروع روز نیست. پس از همین الان با خودتان عهد ببندید که ۱ ساعت قبل از خواب تا ۲ ساعت بعد از بیداری گوشیتان را کنار بگذارید.یک هفته امتحان کنید تا تاثیرش را در زندگیتان مشاهده کنید.

۳.ورزش یا مدیتیشن کنید.

یکی دیگر از ۷کاری که کارآفرینان قبل از ۷ صبح انجام می دهند مدیتیشن و ورزش صبحگاهی است.

درسته با دویدن ،وزنه زدن ، یوگا و om کشیدن، نرمش عادی و مدیتیشن استرس را کاهش میدهند،شمارا شادتر، انرژیتان را بیشتر، باعث بهتر خوابیدن شما، سیستم ایمنی شما را قوی تر میکند و از بیماری هایی مانند بیماری های قلبی جلوگیری می کند.

به هر حال ، مثل کارآفرینان ورزش کردن و مدیتیشن در صبح ها میتواند به شما کمک کند تا برای رسیدن به اهداف روزانه تان تمرکز بیشتری داشته باشید.

در کپسول صوتی قطار سرعت به سوی کارآفرینی و کپسول صوتی بهترین سال زندگی تو، دارن هاردی مدیر عامل مجله موفقیت در باره برنامه ریزی ورزشی ویژه کارآفرینان به شما کمک میکند.برای گوش دادن به این کپسول های صوتی اینجا کلیک کنید

۴.یک صبحانه مقوی بخورید

با خودتان شوخی نکنید. صبحانه یکی از مهم ترین وعده های غذایی است چون سوخت لازم فعالیت مغزی و همچنین بدنی را برای شما تامین می کند. اما هر صبحانه ای نه! از صبجانه های غیر مغذی مانند مواد غذایی صنعتی دوری کنید و به جای آن مواد غذایی زیر را جایگزین کنید:

کربوهیدرات های سالم مانند جو و غلات و نان

پروتیین های کم چرب مانند تخم مرغ، آجیل، سبزی جات و لوبیا

میوه و سبزی جات

فرآورده های متنوع لبنی مانند سویا شیر، پنیر و خامه و….

یه فنجان چای یا قهوه به همراه صبحانه بد نیست

نوشیدن یک لیمو با آب به محض اینکه از خواب بیدار شوید سطح انرژی فیزیکی و روحی شما رو به سقف میخکوب میکند. آب لیمو به شما در طول روز ثبات و نشاط میدهد، انرژی طبیعی که در طول روز جذب مواد مغذی را در معده شما بالا میبرد. کار کبد را آسان تر میکند .سعی کنید قبل از هر چیزی ناشتا آب لیمو بخورید تا بیشترین جذب او برای شما داسته باشد

همچنین به شما پیشنهاد میکنیم بعد از خوردن آب لیمو ۱۵ تا ۳۰ دقیقه چیزی نخورید (این بهترین زمان برای انجام چند حرکت ورزشی است).

۵.روحیه تان را بالا ببرید

بعضی از صبح ها اصلا نمی توانید از رختخواب جدا شوید. هوا ابری است . شما حس بلند شدن ندارید. این آخر دنیا نیست! اما برای از بین بردن انگیزه تان در روزهای آینده کافیست!

به خاطر همین کارآفرینان موفق برای افزایش روحیه شان هر روز صبح تمرین میکنند.

اما چگونه؟

باخواندن کتابهای الهام بخش، حفظ کردن جملات انگیزشی، بر روی علاقه شان زمان گذاشتن، یا نوشتن تجربیات و نگرش هایشان در وبلاگ ها و مجلات.

چند دقیقه ابتدایی روز را برای درست فکر کردن صرف کنید. حتی میتوانید برای این که به بهترین وجه به این کار پایبند باشید هر روز ۱۰ دقیقه در ابتدای روز زمان بگذارید و از تجربیات نگرش های خودتان بنویسید و برای ما ارسال کنید.

اگر این تاکتیک جواب نداد، برای آن چیزی که دارید شکرگزار باشید و آن را بنویسید.

۶.اهداف و اولویت هایتان را تعیین کنید.

هر شنبه صبح اهداف هفته تان را مشخص کنید . هرروز صبح در طول هفته اهداف و اولویت های آن روز را بنویسید. وقتی در حال دوش گرفتن هستید و یا در حال ورزش کردن به نحوه انجام کارها و اهدافتان بیندیشید.

موثرترین راه برای انجام چک لیست وظایف، شروع کردن با سخت ترین کار و یا کاری که بیشتر از همه ازآن فرار میکنید است. اگر انجام بعضی از کارها را به تعویق میندازید آن کارها را همین الان انجام دهید این گونه پیشرفت حاصل می شود.

اول صبح قورباغه را قورت دهید.

۷.به کسب و کارتان بچسبید.

سرانجام ، باید به کسب و کارتان برسید. حالا می توانید گوشیتان را بردارید ،ایمیل هایتان را چک کنید ،به نوتیفیکیشن های مسنجرها توجه کنید. اخبار صنعت مرتبط با کارتان را بخوانید و نمودارهای کسب و کارتان را تحلیل کنید.این کارها میتوانند در لیست وظایف روزانه تان باشد، اما میتواند این کار در راه رسیدن به دفتر کارتان انجام شود.

با ساختن و چسبیدن به عادت های روزانه صبحگاهی میتوانید این عادت ها را گسترش دهید و هر روز بهترشان کنید و سلامتی، خلاقیت و شادی و.. را افزایش بدهید . به شما این اجازه را میدهد با بالا بردن پتانسیل هایتان در تمام شرایط بهترین بازده را داشته باشید. ممکنه در ابتدا خطاهای بسیاری انجام دهیدتا به بهترین عادت صبحگاهی برسید اما یادتان باشد این کار باعث موفقیت بیشتر در کار و زندگیتان می شود.

برترین کپسول های صوتی

10 دیدگاه برای “۷کاری که کارآفرینان قبل از ۷ صبح انجام می دهند

 1. sasan.n گفته:

  بسیار بسیار عالی و مفید

  • مدیر سایت گفته:

   امیدواریم لذت برده باشید

 2. نگاره عنابی گفته:

  بسیار عالی بود. استفاده کردم

 3. کاوه گفته:

  عالییییییییییییییییییی

  • khashayar ashrafi گفته:

   بسيار عالي و كاربردي بود ممنون و خسته نباشيد
   يه پيشنهاد براي عزيزاني كه تمام اين مطالب رو خوندن و دركش كردن اما اوله كار انجام دادن واسشون سخته و هنوز موفق نشدن تمامه اين عادت هاي مثبت رو با هم انجام بدن:
   ميتونيد با استفاده از ريمايندر (انواع زنگ و به ياد اورنده) هاي مختلف ، تك تك اين موارد رو به مدت كافي قبل از بهترين زمان انجامشون به يادتون بياريد(پيشنهاد ميكنم توي متن زنگ از كلمات و جمله هاي انگيزشي و با انرژي استفاده كنيد ، گاهي اوقات احتياج به انرژي گرفتن از بيرون هست و اگر خودمون آدمه پر انرژي و شادي باشيم كي بهتر از خودمون?)
   اگر با انجام و عمل اين كار به شكل مرتب و جدي
   نتيجه نگرفتيد ميتونم كمكتون كنم
   ممنون از گروه فعال و مفيد كپسول انرژي
   شاد و خندان با ذهني مثبت?

 4. K.m.ahmari10 گفته:

  خیلی استفاده کردم از این مطلب ممنون از ارائه راه کارهای ساده و کاربردی با ادبیات بسیار ساده و دوست داشتنی..
  سپاس فراوان
  **

  • مدیر سایت گفته:

   امیدواریم به بهترین ها برسید :*

 5. ایمان گفته:

  ممنون و بسیار زیبا و خوب
  هر روز صبح زود ساعت ۶ باید بیدار بشم و برم سر کار ولی با این مطلب انرژی گرفتم زودتر بیدار میشم و ورزش میکنم کتاب میخونم خواسته هامو مینویسم و شکر گزار هستم

 6. Mali گفته:

  این متن فوق الهاده وعالی بود مرسی ک به اشتراک گذاشتین و مارو هم از این ۷ مورد اگاه کردین منتظر کپشن هایه بعدیتون هستم???

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *