۱۱ مهارتی که قبل از ۳۰ سالگی باید به دست آورید(قسمت دوم)

11 مهارتی که قبل از 30 سالگی باید به دست آورید(قسمت دوم)Reviewed by گروه کپسول انرژی on Aug 15Rating: 4.511 مهارتی که قبل از 30 سالگی باید به دست آورید.دوره ایده آل برای رشد حرفه ای شما و توسعه مهارت های تخصصی، بعد از فارغ التحصیلی درست بین 20 تا 30 سالگی شماست. در این سن هنوز شما جنب و جوش و انرژی لازم برای رشد را دارید و زمان زیادی دست خودتان است، که بهترین زمان برای آزمایش، یادگیری از اشتباهات و به دست آوردن مقداری تجربه می باشد. در حقیقت در این سن ممکنه افراد خیلی جدیتون نگیرن اما قطعا برای موفقیت توجهی به این مسائل نداشته باشید. شما باید قبل از 30 سالگی مهارت های خاصی را یاد بگیرید. به این ترتیب میتوانید مبنا و پایه اساس محکمی از لحاظ بینش و همچنین رفاه زندگی آینده تان بنا کنید.

۱۱ مهارتی که قبل از ۳۰ سالگی باید به دست آورید.

موفقیت به آسانی به دست نمی آید و نباید انتظار این را داشته باشید که یک شبه موفق شوید. موفقیت نیاز به ذهنی کنجکاو ، سخت کوشی و همچنین پشتکار دارد. اینکه فقط بخوای موفق شی کافی نیست. باید در اسرع وقت روی موفقیت خودت کار کنی و برای به دست آوردن خواسته هات تلاش کنی.دوره ایده آل شما قبل از ۳۰ سالگی میباشد.

دوره ایده آل برای رشد حرفه ای شما و توسعه مهارت های تخصصی، بعد از فارغ التحصیلی درست بین ۲۰ تا ۳۰ سالگی شماست. در این سن هنوز شما جنب و جوش و انرژی لازم برای رشد را دارید و زمان زیادی دست خودتان است، که بهترین زمان برای آزمایش، یادگیری از اشتباهات و به دست آوردن مقداری تجربه می باشد. در حقیقت در این سن ممکنه افراد خیلی جدیتون نگیرن اما قطعا برای موفقیت توجهی به این مسائل نداشته باشید. شما باید قبل از ۳۰ سالگی مهارت های خاصی را یاد بگیرید. به این ترتیب میتوانید مبنا و پایه اساس محکمی از لحاظ بینش و همچنین رفاه زندگی آینده تان بنا کنید.

این قسمت دوم مقاله   ۱۱مهارتی که قبل از ۳۰ سالگی باید به دست آورید میباشد.

۶ مورد از این مهارت ها در مقاله اول منتشر شده است. برای مطالعه روی لینک کلیک کنید.

۷.آنها به ایستادگی و پشتکارشان متکی بوده اند.

یکی دیگر از مهارت هایی که برای موفقیت لازم است قبل از ۳۰ سالگی فرا بگیرید ایستادگی کردن در برابر خواسته هایتان است.آنها قبول کرده اند که شکست جزیی از پیروزی است. آنها متخصص این هستند که بعد از هر شکست قوی تر بلند شوند و هوشمندانه تر بجنگند. وقتی همه چیز به افول میرود، ترس بر ما غلبه میکند، احساس نا امنی میکنیم، شک و تردید در ما ریشه میدواند. حتی اگر کسی بخواهد به طور جدی به ما نزدیک شود و مارا یاری کند، می ترسیم. به جای اینکه در مورد اینکه احمقانه به نظر رسیده ایم بترسیم باید ناکامی ها و شکست هایمان را از زوایای مختلف نگاه کنیم . خودمان را تشویق کنیم و به خود انگیزه دهیم تا مجددا تلاش کنیم. ما باید قبل از ۳۰ سالگی این کار را بارها و بارها انجام دهیم و ناکامی ها و اشتباهات خود را دقیق تر بررسی کنیم تا درآینده هوشمندانه تر ادامه دهیم.

در نظر داشته باشید همیشه سخت کار کردن به معنای کارآمد بودن نیست. شما باید سعی کنید به طور مداوم کاری را انجام دهید.هدفتان را در تاریکی نگذارید چون نمیتوانید به آن شلیک کنید، اگر مسئله ای وجود دارد که نمیتوانید انجام دهید با تحقیق و مرور اینترنت میتونید سر نخ هایی پیدا کنید. شاید فکر کنید پیدا کردن راه حل مثل این میمونه که یکی به شما بگه باید چیکار کنید، اما یادتان باشد کل پیشرفتهای تاریخ ابتدا الگو برداری بوده است، سپس پیشرفت و سپس خلق یک نوآوری جدید !

۸.آنها همیشه بر روی نقاط ضعف هایشان کار می کنند.

در سن ۳۰ سالگی ممکن است بیشتر و یا کمتر از آنچه هستیم آگاه باشیم. ما در سن ۳۰ سالگی یا بازتابی از رفتار افراد و اجتماع دورمان هستیم و یا بین ۲۰ تا ۳۰ سالگی خودمان را آنطور که میخواستیم برای دیگران تعریف کردیم.

ما این روزها با فرهنگی روبه رو هستیم که همه جا بمباران مغزی میشویم که “خودت باش” و یا “خودت باش مهم نیست دیگران چه فکری دربارت میکنند”. دیر یا زود باید خودتان را از این شعارها برهانید، چرا که هیچ منطقی در چنین رویکردی نیست، برای بهتر شدن باید ارتقا پیدا کنید. بر روی ضعف هایتان کار کنید و هر روز برای ارتقا شخصی خود سرمایه گذاری کنید. به شما پیشنهاد میکنم با خواندن مقالات وبسایت ما این امر را برای خود آسان تر کنید.

۹.آنها محسابه گر و زیرک شده اند.

اساسا به این معنی است که خیلی از ماها به یک جهش ناگهانی و در لحظه تکیه کرده ایم. اما تصمیمات آینده شما باید به شدت بر پایه تحقیقات و برنامه ریزی کامل متکی باشند. همه ما داستان استیو جابز، نیکولا تسلا، بیل گیتس، آلبرت انیشتین و… را خوب میدانیم. غیر قابل باور است که همه آنها از مدرسه فرارکرده اند! اما اگر شما هم میخواهید برای موفقیت مدرسه و دانشگاه را رها کنید آدم محاسبه گری نیستید! تقلید کسی که هوشمند و موفق است خیلی خوب است اما در شرایط مشابه! شما باید متناسب با شرایط و با تحقیق فراوان تصمیم بگیرید.

افراد محاسبه گر و مجرب با دانستن گزینه ها به طور خودکار بهترین را انتخاب می کنند. همچینین تلاش میکنند تا گزینه های اضافی را تحلیل کنند. آنها بلافاصله پولی را خرج نمی کنند، تا زمانی که همه گزینه های ارزان تر را تحلیل نکنند.

 

۱۰.آنها چگونگی انطباق پذیری را درک کرده اند.

انجام دادن کاری که به آن علاقه دارید و همزمان از همان راه کسب درآمد کنید، یک سناریو ایده آل است. شما ممکن است در شاخه مورد علاقه خود فعالیت نکنید ولی بسیار پیشرفت کنید. متاسفانه به دلایل مختف مانند اشباع بازار کار و یا کاهش تقاضا نسبت به بازار شما نتوانید در شاخه مورد علاقه خود کار کنید. به عبارت دیگر شما می توانید در شاخه ای بسیار مستعد و توانا باشید اما اگر انطباق پیدا نکنید، موفق خواهید شد.

درک اینکه با شرایط انطباق پذیرید، به این معنا نیست که شما از علاقه و اشتیاق خودتان رها شوید بلکه به این معناست مه چیزی را که آموخته اید در جای دیگر استفاده کنید. به عنوان مثال ممکن است در روانشناسی عالی باشید، می توانید از مطالعات و دانش خود استفاده کنید و به یک مدیر پروژه کمک کنید تا سریع تر پروژه را به اتمام برساند. یا اگر شما حقوق می دانید میتوانید از آن برای نگارش نمایشنامه ای جنایی استفاده کنید. این ها فقط نمونه هایی هستند، اما ایده اصلی این سازگاری این  است که راهی برای استفاده کامل از آنچه که قبلا می دانید پیدا کنید.

۱۱.آنها خواستار نظرات بیشتر هستند

در نهایت، آخرین چیزی که برای آینده باثبات است، پذیرش این واقعیت که شما صلاحیت، مهارت و یا باهوش ترین فرد در کره زمین نیستید. صرف نظر از اینکه چقدر درخشان هستید همیشه به بازخوردهای سازنده نگاه کنید. یادتان باشد مردم به شما فقط پول نمیدهند آنها انتظار خدمات بهتر و بیشتر دارند تا دوباره از شما خرید کنند. بنابر این اگر فکر میکنید محصول شما عالی است، از آن مهم تر آن است که مشتری شما آن را عالی ببیند. نظرات مشتریان شما میتواند شما را بهتر کند.


 


9 دیدگاه برای “۱۱ مهارتی که قبل از ۳۰ سالگی باید به دست آورید(قسمت دوم)

 1. yasmin گفته:

  وبسایت فوق العاده ای دارید
  تبریک میگم.

  • مدیر سایت گفته:

   مرسی از لطفتون
   امیدواریم همیشه موفق و پایدار باشید

 2. Mahsa گفته:

  خیلی سایت خوبی دارین …موفق باشین

 3. Mehdi گفته:

  خيلي وبسايت خوبي دارين،اميدوارم موفق باشين.
  اگه بتونين راهكاري براي كسايي كه راهشونو نميتونن درست پيدا كنن بدين خيلي عالي ميشه.
  اينكه چطوره استعدادشونو كشف كنن و چجوري پشتكارشونو تقويت كنن

  • مدیر سایت گفته:

   دوست من مرسی از لطف فراوانتون
   مقالات بسیاری در این خصوص در وبسایت منتشر شده همچنین کپسول های صوتی بسیاری در این خصوص منتشر کردیم
   و به زدی با مطالب بیشتری در راه موفقیت همراه شما هستیم
   دوستدار شما
   گروه کپسول انرژی

  • مدیر سایت گفته:

   امیدواریم همیشه موفق و پر انرژی باشید <۳

 4. amir گفته:

  slm amin khaste nbashi hamishe donbaletoon mikonm inm mese hamishe awliiiiiiiiiiiii booood.merc

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *