چرا کپسول صوتی؟
خیلی ها نمی توانند کتاب دستشون بگیرندیا زمانی که  کتاب دستشون میگیرند، خمیازه ها شروع میشه  بزارید باهاتون روراست باشیم. خیلی از شماها ممکنه خیلی دوست داشته باشید کتاب بخونید و مشتاق یادگیری هستید، اما زمانی که یه کتاب رو شروع می کنید ،بعد از خوندن ۱۰ صفحه یا یک فصل رهاش میکنید. این موضوع دلیل های مختلفی دارد. شاید شما در مشغله های روزانتون زمانی رو برای کتاب خواندن پیدا نمی کنید، شاید هم حوصله ی خواندن کتاب رو نداشته باشید. ولی به طور کلی حتی کسایی که عاشق کتاب خواندن و ورق زدن آن  هم هستند، در دنیای امروز که حجم و سرعت اطلاعات به شدت بالا رفته شاید کمتر فرصت کنند مانند گذشته کتاب به دست بگیرند و همراه با سرعت پیشرفت کتاب بخوانند و به روز شوند.

ما از پیشرفت تکنولوژی و سرعت انتقال اطلاعات استفاده کردیم و برای شمایی که میخواهید یاد بگیرید کپسول صوتی را  بنیان نهادیم، تا در مدت زمان کمتر بتوانید به طور موثرتر و راحت تر و خیلی سریع تر آموزش ببینید.

کپسول صوتی در واقع  آموزش های صوتی یک کتاب از زبان نویسنده است که با شما صحبت میکند و آن موضوع را به شما ارائه می دهد و به جای ادبی صحبت کردن با شما به زبان خودمونی مطلب را برای شما تشریح میکند و در آخر تمرین های بسیاری را برای عملی کردن مطالب ارائه می دهد.

شما میتوانید از این آموزش های صوتی حتی در زمان های مُرده خود، مثل زمانی که در ماشین در ترافیک هستید یا زمانی که مسافتی رو برای رسیدن به مقصدتون پیاده روی میکنید و یا حتی هنگام خواب استفاده کنید و زمان های مرده خود رو به زمان های پیشرفت و پویایی تبدیل کنید . یاد بیگرید و یاد بگیرید و یاد بگیرید تا جامعه ای پر از افراد موفق همراه با دانش بالا داشته باشیم.

دوستدار شما گروه کپسول انرژی

6 دیدگاه برای “کپسول صوتی چیست؟

  1. msabetqadam گفته:

    کتاب های صوتی موفقیت و انگیزشی درست زمانی به داد من رسید که پر از انرژی های منفی بودم و یک ورشکسته کامل بودم

  2. mohaddese.msh93 گفته:

    كپسول هاي صوتي واقعا عالين، هروقت كه گوش ميدم حالمو خوب ميكنن و انگيزه ميگيرم
    مرسي ازتون??❤️❤️

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *