۱۱ مهارتی که قبل از ۳۰ سالگی باید به دست آورید.

11 مهارتی که قبل از 30 سالگی باید به دست آورید.Reviewed by گروه کپسول انرژی on Aug 15Rating: 5.011 مهارتی که قبل از 30 سالگی باید به دست آورید.دوره ایده آل برای رشد حرفه ای شما و توسعه مهارت های تخصصی، بعد از فارغ التحصیلی درست بین 20 تا 30 سالگی شماست. در این سن هنوز شما جنب و جوش و انرژی لازم برای رشد را دارید و زمان زیادی دست خودتان است، که بهترین زمان برای آزمایش، یادگیری از اشتباهات و به دست آوردن مقداری تجربه می باشد. در حقیقت در این سن ممکنه افراد خیلی جدیتون نگیرن اما قطعا برای موفقیت توجهی به این مسائل نداشته باشید. شما باید قبل از 30 سالگی مهارت های خاصی را یاد بگیرید. به این ترتیب میتوانید مبنا و پایه اساس محکمی از لحاظ بینش و همچنین رفاه زندگی آینده تان بنا کنید. 11 مهارتی که افراد موفق قبل از 30 سالگی برای موفقیت به دست آورده اند .

۱۱ مهارتی که قبل از ۳۰ سالگی باید به دست آورید.

موفقیت به آسانی به دست نمی آید و نباید انتظار این را داشته باشید که یک شبه موفق شوید. موفقیت نیاز به ذهنی کنجکاو ، سخت کوشی و همچنین پشتکار دارد. اینکه فقط بخوای موفق شی کافی نیست. باید در اسرع وقت روی موفقیت خودت کار کنی و برای به دست آوردن خواسته هات تلاش کنی.دوره ایده آل شما قبل از ۳۰ سالگی میباشد.

دوره ایده آل برای رشد حرفه ای شما و توسعه مهارت های تخصصی، بعد از فارغ التحصیلی درست بین ۲۰ تا ۳۰ سالگی شماست. در این سن هنوز شما جنب و جوش و انرژی لازم برای رشد را دارید و زمان زیادی دست خودتان است، که بهترین زمان برای آزمایش، یادگیری از اشتباهات و به دست آوردن مقداری تجربه می باشد. در حقیقت در این سن ممکنه افراد خیلی جدیتون نگیرن اما قطعا برای موفقیت توجهی به این مسائل نداشته باشید. شما باید قبل از ۳۰ سالگی مهارت های خاصی را یاد بگیرید. به این ترتیب میتوانید مبنا و پایه اساس محکمی از لحاظ بینش و همچنین رفاه زندگی آینده تان بنا کنید.

۱۱ مهارتی که افراد موفق قبل از ۳۰ سالگی برای موفقیت به دست آورده اند :

۱.آنها یاد گرفته اند که چگونه امور مالی خود را مدیریت کنند.

ابتدا بیایید با یک مسئله را آشکار کنیم. همه ما می دانیم عموما موفقیت در امور مالی و میزان سرمایه فرد سنجیده می شود و یا ثبات در مسائل مالی یکی از پارامترهای مالی است. به همین دلیل شغل اول هر فرد بسیار مهم است، حتی اگر حقوق دریافتی بسیار کمتر از آن چیزی که تصور می کردیم باشد. همه افراد موفق قبل از ۳۰ سالگی یاد گرفته اند چگونه با حقوق حتی کم زندگی خوبی برای خود فراهم کنند. زیرا می دانند هرچقدر هم ثروتمند شوند اگر یاد نگیرند دخل و خرجشان را هماهنگ کنند با ورشکستگی روبه رو خواهند شد.

هرچه قدر بیشتر تعادل بین درآمد و هزینه هایت را بیشتر کنی، سرمایه بیشتری برای سرمایه گذاری برای موفقیت های بیشتر در آینده خواهی داشت.

۲.آنها می دانستند چطور سریع شکست بخورند.

یک راه بسیار فوق العاده برای صرفه جویی در مقدار زیادی پول و همچنین مشکلات، یادگیری این است که چگونه سریع شکست بخورید. شاید عجیب به نظر برسد اما بیایید بیشتر به این موضوع توجه کنیم. همه ما می دانیم که شکست در زندگی اجتناب ناپذیر است، شکست واقعی زمانی است که از آن چیزی یاد نگیریم. با این حال دانستن اینکه در دوره ۲۰ تا ۳۰ سالگی شکست های متعدد خوردن شما را با تجربه تر میکند و شکستهایی که برای یک انسان عادی ممکن است در ۴۰ یا ۵۰ سالگی اتفاق بیفتد و جبران ناشدنی باشد شما در سن پایین خودتان را پخته اید. تنها چیزی که در سن ۲۰ تا ۳۰ سالگی مهم است انجام دهید این است که بیشتر تلاش کنید و از شکست نترسید هرچقدر بیشتر شکست بخورید موفقیت آیندتون بزرگتر خواهد شد.

بهتون پیشنهاد میکنیم حتما کلیپ انگیزشی چرا زمین میخوریم را حتما ببینید.

موفقیت، قبل از ۳۰ سالگی

۳.آنها کسب و کار شخصی خودشان را راه اندازی کرده اند.

یکی از ۱۱ مهارت که قبل از ۳۰ سالگی باید به دست آورید .این است که شروع به هل دادن خودتان بکنید و خط کاری خودتان را بسازید چون قراره بعد ۳۰ سالگی در خط کاری تخصصی خود، سرعت بگیرید. درست مثل امور مالی که در بالا ذکر شد، این یک فرصت عالی برای تحمل مسئولیت پذیری های بیشتر می باشد. علاوه بر این ، شما از لحاط روانی برای تصمیم گیری های سخت آماده می شوید.

راه اندازی و سکان داری کسب و کار خودتان دید شما را وسیع میکند، به من اعتماد کنید ، شما از هر مدیری که تا الان بر شما مدیریت کرده و دیده اید با تجربه تر خواهید شد. همه ما میخواهیم از مافوق خود شکایت کنیم و برایش شاخ و شونه بکشیم، که چرا مسئولیت های خوبی به ما نمیدهد. وقتی کسب و کار خودتان را راه بیندازید متوجه خواهید شد که با هر کس چه طور رفتار کنید و به نتایج دلخواه برسید.

حتی اگر در آخر همه چیزتان را از دست دهید، نیاز دارید که یاد بگیرید که چگونه برخیزید و با خرد و نگرش جدید از نو شروع کنید. حتی اگر کسب و کارتان به سمت یک فاجعه هم برود می توانید سریع آن را خاموش کنید. یادت باشه یاد بگیر قبل از ۳۰ سالگی زیاد شکست بخوری چون بعد از ۳۰ سالگی تجربه ای داری که بقیه ندارن.
کپسول صوتی قطار سرعت به سوی کارآفرینی را برای راه اندازی کسب و کاری موفق پیشنهاد میدهیم
برای مشاهده این کپسول صوتی

اینجا

کلیک کنید

۴.آنها توانایی ها و اقتدار خودشان را به چالش کشیده اند

چهارمین مهارتی که قبل از ۳۰ سالگی باید به دست بیاورید به چالش کشیدن توانایی ها و اقتدار شماست.تبدیل شدن به یک سرکش ، توانایی ذاتی همه ماست. ما در دوران بلوغ میخواهیم توانایی ها و اقتدار خودمان را به چالش بکشیم و این سرکشی ها به صورت های مختلف بروز میکند. برای مثال، گوش دادن به موزیک ها با سبک های مختلف بروز میکند. بعضی اوقات با سیگار کشیدن و یا مصرف مواد در نوجوانان بروز میکند، این موضوعات هر روز پیچیده تر می شود و همه جوانان برای اثبات قدرت خودشان بر روی این سرکشی ها پا فشاری می کنند. اما برای به چالش کشیدن خودتان باید راه درست را انتخاب کنید. با راه اندازی کسب و کار میتوانید با به چالش کشیدن مسئولیت ها و حس رقابت اقتدار خود را ثابت کنید.

۵.آنها به درستی خودشان را سازماندهی کرده اند

اگر فقط یک چیز مشترک بین افراد موفق باشه اونم توانایی سازماندهی برنامه های شلوغشان است. ما در فیلم ها میبینیم که افراد موفق برای خود یک دستیار دارند که برای آنها برنامه ریزی میکنند. خوب ممکن است شما هنوز به آنجا نرسیده باشید اما یادتان باشد یک زندگی شلوغ پیش روی شماست و شما از الان باید یاد بگیرید که چگونه آن را به درستی سازماندهی کنید.

ماهیت یک سازماندهی خوب این است که بتوانید جنبه های زندگی خود را اولویت بندی کنید. هنگامی که شما شروع به خارج شدن از اجتماعات بی هدف میکنید و شروع به اولویت بندی زندگیتون میکنید دقیقا لحظه ای است که یک گام جدی به سمت موفقیت برداشته اید. اما اگر تمایلی به این کار نداشته باشید نباید انتظار نتایج مثبتی در زندگیتان باشید.

موفقیت، کپسول انرژی ، کلیپ انگیزشی، کتاب صوتی
آموزش صوتی

۶.آنها همکاری های مهمی را حفظ کرده اند.

بسیار عالیست که مستقل باشیم و به همه نشان دهیم که چگونه میتوانیم همه چیز را به تنهایی مدیریت کنیم. پس از همه، غذا، آب و اکسیژن تنها ضروریات لازم برای حفظ زندگی شماست اما اگر شما موفق باشید قبل از اینکه بخواهید حرفی بزنید اول به آن فکر کنید. مراقب باشید چون برای موفقیت جز ضروریات زندگیست.

ما تمایل داریم که اختلاف نظر هارو سرکوب کنیم و یا با استدلال خودمان نظرات بقیه را بیهوده بشماریم. با توجه به این استدلال، ما ممکنه به همین دلیل نتوانیم با دیدگاههای دیگران کنار بیاییم . متاسفانه این رویکرد اشتباه است! زیرا شما یک فرصت را از دست می دهید. شما باید به این بلوغ برسید که هرکس تفاوت و تمایزهایی با شما دارد و نظرات دیگران قابل احترام هست حتی اگر کاملا با نظر شما مخالف باشد. این نوع واکنش باعث میشود که از یک پیوند و ارتباط کوچک یک متحد قوی برای خود ایجاد کنید.هنگامی که متحدین با ارزش داشته باشید و بتوانید روی آنها حساب کنید راحت تر میتوانید در قراردادهای بزرگ از بار استرس اجرایی آن بر بیایید.
دارن هاردی در کپسول صوتی قطار سرعت به سوی کارآفرینی شما را در مسیر کارآفرینی به هر آنچه که نیاز دارید مجهز میکند ۱۳۰ دقیقه ویژه شما. برای مشاهده و تهیه کپسول صوتی قطار سرعت به سوی کارآفرینی اینجا کلیک کنید.

به منظور حفط اتحاد و شراکت شما، همیشه در مواقع ضروری که از شما کمک میخواهند به متحدانتان کمک کنید. یادت باشد برای هر چیز کوچکی خودتان را به آب و آتش نزنید. یاد بگیرید ارتباطات خود را ارزش گذاری کنید، این چیزیست که مردمان موفق انجام میدهند.

همکاری های مهم

برای مطالعه ۵ مهارت مهم دیگر اینجا کلیک کنید.


 


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *